Pan szuka pani Łódź

Dane kontaktowe
Aby zobaczyć dane kontaktowe wpisz wynik i kliknij przycisk.
Treść ogłoszenia
Cześć!
A może gorąca randka w ciągu dnia?
Nie jestem z Łodzi - po prostu wpadam tu często biznesowo. Często, mijając piękne łodzianki zastanawiam się, czy któraś skusiłaby się na taką - trochę niemoralną propozycję;)
Zależy mi na luzie, i fajnej atmosferze. Dlatego najpierw chciałbym zaprosić Cię na lunch - niewinne rozmowy będą miały drugie dno - oboje będziemy wiedzieć, że ucichną w dyskretnym apartamencie. A tam już szał ciał i ściąganie majtek przez głowę;)
Jestem wysokim 45-latkiem na poziomie, z dystansem do świata. Szukam - zgrabnej, ciekawej dziewczyny (tak - kobiecy umysł to mój fetysz. )
Skusisz się?
Pozostałe szczegóły omówimy w wiadomościach prywatnych

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę