Pan szuka pani Poznań

Dane kontaktowe
Właściciel ogłoszenia zdecydował, że dane kontaktowe będą widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników, kliknij tutaj aby się zalogować.
Treść ogłoszenia
Część dziewczyny. Po pierwsze nie szukam profesjonalistki, stałych które pracują za kasę. Chciałbym by spotkać kobietę 30-49 lat, zwyczajnej, pogodnej, szczerej, otwartej, przede wszystkim z miłym charakterem. Poszukuję osoby z fajnym poczuciem humoru dla miłego spędzenia czasu wieczorem, pysznej kolacji, ciekawiej randki, randkowej kawy i fajnej nocki. Ja jestem 37 letnim mężczyzną. Jestem bardzo miły, inteligentny, szczery, mam poczucie humoru, zwyczjny z wyglądu, wiedzący czego szuka. Jeżeli masz ochotę na takie spotkania to poproszę o napisaniu kilku słów o sobie. P. S. Naprawdę tylko dla takich jak Ja (zmęczony być samemu) a nie za $$$

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę